Znajdują się Państwo na archiwalnej stronie Polskiego Związku Motorowego (archiwum.pzm.pl).
Wszystkie aktualne informacje od 2026 roku dostępne są na nowej stronie: https://pzm.pl
Na czeskim torze Steel Ring odbyła się trzecia odsłona europejskiej serii Rotax Central Eastern Europe Max Challenge. Polacy zdominowali dwie kategorie. Siedmiu polskich zawodników stanęło na podium.
Za nami trzecia runda Rotax Central Eastern Europe Max Challenge, w której polscy zawodnicy od wielu lat odgrywają kluczowe role. W miniony weekend na czeskim torze Polacy wygrali w kategorii DD2 Max orz Micro Max zajmując pięć z sześciu miejsc na podium.
Wśród najmłodszych zawodników wystartowało czterech naszych zawodników, trzech z nich zameldowało się na podium zawodów. Wygrał Maksymilian Raczkowski, a kolejne pozycje zajęli Tymoteusz Pięta i Jan Woźniak. Czwarty z Polaków Kajetan Laskowski uplasował się na 12 miejscu.
Więcej: https://motosport.pzm.pl/2025/05/26/polacy-na-podium-rozgrywek-rotax-cee/
- Archiwum