Znajdują się Państwo na archiwalnej stronie Polskiego Związku Motorowego (archiwum.pzm.pl).
Wszystkie aktualne informacje od 2026 roku dostępne są na nowej stronie: https://pzm.pl
Czwarta edycja Speedway Ekstraliga Camp odbędzie się od 30 czerwca do 4 lipca w Toruniu. W tegorocznej odsłonie wydarzenia na Motoarenie, udział weźmie 32 zawodników z 12 krajów.
Do Polski przyjadą młodzi żużlowcy trenujący i startujący w dwóch klasach pojemnościowych:
Żużlowcy rozpoczną udział w Campie od obejrzenia na trybunach meczu PGE Ekstraligi PRES GRUPA DEWELOPERSKA Toruń – STELMET FALUBAZ Zielona Góra (29 czerwca w niedzielę). Do 4 lipca będą mieszkać w Toruniu, szkolić się u boku polskich trenerów oraz rywalizować w zawodach.
Federacje, które zgłosiły żużlowców na Speedway Ekstraliga Camp 2025: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Dania, Australia, Argentyna, Słowacja, Węgry, Holandia, Ukraina, Finlandia, Polska.
W tegorocznej edycji SE Camp będzie odbywał się w dwóch klasach pojemnościowych: 500RCC i 500CC. W obu kategoriach przewidziane są dwa dni turniejowe (pierwszego dnia turniej par, drugiego – turniej indywidualny).
Więcej informacji: https://motosport.pzm.pl/2025/06/24/speedway-ekstraliga-camp-2025-ponown...
- Archiwum